Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Taksitle Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Taksitle Koltuk Yıkama

Taksitle Koltuk Yıkama hizmeti firmamız tarafından siz değerli Manisa halkı için sunulan güzel bir hizmettir. Koltuklarınızı kredi kartıyla 12 taksitle ödeme yaparak yıkatabilirsiniz. Türkiye’de bir ilk olan bu hizmet sadece firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit imkanı sunuyoruz.

Koltuk yıkama hem yaşam alanlarına hem de işletmelere sunulan bir hizmettir. Günümüzde birçok mekanda kullanılan mobilyalar, bu açıdan kolay bir şekilde kirlenen yapıya sahiptir. Bu sadece dış görüntüsünü etkilemez. Aynı şekilde bakterilerin çoğalmasına da neden olur.

Böylece daha hijyenik bir yaşam alanı oluşturmanız mümkündür. Fiyatlar sabit olmayıp belirli etmenlere göre değerlendirilir. Mevcut lekeler, kumaş türü ve yıkanacak koltuk sayısı bunlardan bazılarıdır. Daha hassas yapıda olan koltuklar daha fazla özen istediği için fiyatları da etkiler.

Firmamız 5 yıllık tecrübesi ve kurumsal yapısı sayesinde taksitle koltuk yıkama işlemlerini daha kısa sürede verimli bir şekilde gerçekleştirir. Hizmetlerimiz sadece Manisa merkeze değil aynı zamanda Turgutlu, Saruhanlı, Muradiye ve Akgedik mahallelerine de hizmet sunmaktadır.

Tüm çözümlerimiz yüzde 100 müşteri memnuniyeti kapsamında uygun fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca kredi kartına 12 taksit seçeneğimiz de vardır.

Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı

Koltuk yıkama işlemleri hem yaşam alanlarına hem de işlemelere özel bir şekilde sunulmaktadır. Böylece kirler, lekeler ve tozların çözülmesi amaçlanır. Bu kapsamda koltuklarınızı eski görünümlerine kavuşturabilir, bakterilerden tamamen temizleyebilirsiniz.

Bu hizmetler sayesinde daha temiz ve steril bir ortama kavuşabilir, sağlık sorunlarına karşı önlem alabilirsiniz. Firmamız profesyonel kadrosu sayesinde istediğiniz çözümleri kısa sürede sunmaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuklarınızı eski rengine kavuşturmak ve tüm bakterileri gidermek istiyorsanız geleneksel çözümler yardımcı olmaz. Yıkama esnasında hatalı şampuanlar, çözeltiler ve su sıcaklığı mobilyalara zarar verir. Bu sebeple profesyonel firmalardan koltuk yıkamaya dair çözümler alınmalıdır.

Firmamız sektöründe tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Tüm işlemler evinizde gerçekleştirilir. Ekiplerimiz adresinize belirttiğiniz tarihte tam teçhizatlı olarak gelmekte, ardından da koltuk yıkama işlemlerini dikkatli ve disiplinli bir biçimde yapmaktadır.

Yıkama işlemlerinde profesyonel leke sökücüler ile bakterilere kesin çözüm sunan Era111 şampuanlar kullanılır. Firmamız müşteri memnuniyeti çerçevesinde, yüzde 100 temizlik garantisi ile çalışmakta, böylece en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardım edilir. Eğer iletişime geçip ayrıntılı bilgileri verirseniz, kısa sürede adresinize ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45