Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Muradiye Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Muradiye Koltuk Yıkama

Muradiye Koltuk Yıkama en ucuz yıkama seçenekleri ile Manisalı hemşerilerine bir avantaj sunmaktadır. Ekonomik koltuk ve halı yıkama işlemlerinin yanı sıra kaliteden ödün vermeden bir işe imza atmaktadır.

Manisa Muradiye KOLTUK YIKAMA

Muradiye Manisa’nın Mahallesi olarak çok fazla talep almakta olan bir ilçemizdir. Manisa Halı Yıkama hizmetlerimizi yerine getirirken;100 farklı kalıcı lekelerde etkili leke çözücüleri kullanılıyoruz.

Koltuklarınız ya da halılarınız kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız! Sorunsuz bir temizliğe imza atarız. Firma olarak en büyük ayrıcalığımız; Karcher Marka Profesyonel Makinesini kullanıyor olmamızdır.

Firmamlar arasında sadece bizler Bakteri Düşmanı Era111 Şampuanı tercih etmekteyiz. Değerli müşterilerimiz için hiçbir masraftan kaçınmaksızın kusursuz yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.5 yıldır koltuk, halı, sandalye, yatak, perde ve yorgan yıkıyoruz. Bu süreçte hiçbir şekilde olumsuz bir geri dönüş ile karşılaşmıyoruz. Titiz yıkama işlemlerimiz ve kontroller yapıldıktan sonra paketleme ve teslimat işlemlerimiz gerçekleşmektedir,

Her bir halı ya da koltuk sahip olduğu özelliğine paralel olacak şekilde yıkanmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde eşyaların kumaşına zarar verilmeden doğru bir yıkama gerçekleştirilmektedir.

Muradiye koltuk yıkama fiyatları

Muradiye koltuk yıkama fiyatı anlamında Muradiye sakinlerine eşsiz bir hizmet sunmaktayız. Vermekte olduğumuz hizmetler, profesyonel ekipmanlar ve personellerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir.

Koltuk yıkama fiyatları verilirken tasarım olarak koltuğun büyüklüğüne paralel bir fiyatlandırma ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda 3’lü klasik koltuklar, l koltuklar ve bunun dışında kalan koltuk tasarımları için farklı yıkama fiyatları uygulanmaktadır.

İnatçı lekeler yüzünden kullanılamaz hale gelen tüm koltuklar pratik bir biçimde temizlenerek tekrar kullanılır bir hale dönüştürülür.

Farklı renklerden oluşa koltukların kumaş yapısına zarar vermeden yıkama ve durulama işlemleri gerçekleştirilir.

Yerinde Manisa Muradiye Koltuk Yıkama işlemleri yapılırken koltuklar en doğru şekilde açılarak her bir köşesi detaylı bir biçimde yıkanmaktadır. Kirli suyun ortadan kalkmasına kadar gerekli yıkama işlemleri defalarca tekrar edilmektedir. 5 yılı aşkın süredir yapmakta olduğumuz yıkama işlemleri sırasında doğru ürünleri tercih etmekteyiz.

Muradiye koltuk yıkama fiyat listesi üzerinden sizlere en uygun fiyatları vererek tertemiz koltuk ve halılara kavuşmanızı sağlamaktayız.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45