Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Manisa Koltuk Yıkamacı

Ana Sayfa » Manisa Koltuk Yıkamacı » Manisa Koltuk Yıkamacı

Manisa Koltuk Yıkamacı ekibi olarak 5 yıldır Manisa’da Koltuk Yıkama Hizmeti Veriyoruz. Koltuk, Yatak, Sandalye ve Araba Koltuklarını Karcher Marka profesyonel koltuk yıkama makinemiz ile yıkıyoruz.

Koltuklarınız kirlendiyse, 0 (532) 473 35 45 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya WhatsApp tan yazarak randevu alabilirsiniz. Koltuklarınızı yıkatmak istediğiniz tarih ve saati belirterek randevu aldıktan sonra, Ev adresinizi bize iletmeniz halinde, profesyonel ekibimiz belirlenen günde ve saatte adresinize gelerek Koltuklarınızı yıkamaktadır. Araba koltuklarınız için yine adresinize gelip evinizin önünde veya otoparkınızda yıkama yapabiliriz.

5 Yılı aşkın süredir Manisa Merkez ve çevre ilçeleri için Koltuk Yıkama hizmeti veriyoruz. 5 Yılda edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile koltuklarınızı yıkıyor ve her türlü kir ve lekenin üstesinden geliyoruz. Yaptığımız işlerde müşterilerimize her zaman %100 Temizlik ve %100 Memnuniyet garantisi veriyoruz. Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz sayesinde 5 yılda Manisa’da en çok tercih edilen Koltuk Yıkamacı olmayı başarmış durumdayız. Kurumsal firmalar, Kafeler, Hastaneler ve Resmi dairelerin koltuk yıkama işlerini yapmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Koltuklarınızı Dünya’nın en profesyonel koltuk yıkama makinesi olan, Alman malı Karcher Pro Puzzi Koltuk Yıkama Makinesi ile yıkıyoruz. Kullandığımız tüm makine ve ekipmanlar Dünya’nın en kaliteli ve en profesyonel makineleridir. Eski tip koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı yıpratmıyoruz.

Koltuklarınızı Yıkarken, Era11 marka şampuan ve Era111 tarafında üretilen 100 farklı lekede etkili olan en profesyonel leke çıkarıcı kullanıyoruz. Kullandığımız şampuan ve leke çıkarıcılar Avrupa standartlarında üretilmiş ve her türlü onay belgeleri bulunmaktadır. Yıkama esnasında koltuklarınızı yıpratmaz ve Kumaşta leke bırakmazlar. Ayrıca Koltuk Yıkama işlemi bittikten sonra yine Era111 tarafından üretilen en profesyonel ve kalıcı kokulu koltuk parfümünü koltuklarınıza sıkarak güzel kokmalarını sağlıyoruz.

Manisa Koltuk Yıkamacı Fiyatları

Koltuk yıkama işleminden sonra koltuk yıkama makinemizde bulunan su haznesinde kirli suyun biriktiğini görebilirsiniz. ve koltuklarınızın ne kadar temizlendiğini fark edebilirsiniz. Koltuk Yıkama işleminden sonra tüm kir ve bakteriler arınmış olacağından sizlere daha sağlıklı bir yaşam alanı sunuyoruz.

Gündüz çalışıyor olabilirsiniz veya her zaman müsait olmayabilirsiniz. Ama biz Pazar günleri de dahil her gün sabah saat 08:00 ile gece saat 00:00 a kadar hizmet veriyoruz. İstediğiniz saatte randevu alabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45