Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Manisa Halı ve Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Hizmetler » Manisa Halı ve Koltuk Yıkama

Manisa Halı ve Koltuk Yıkama hizmetlerimiz ile 5 yıldır Manisa’da Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama hizmetleri yapıyoruz. Her türlü halı yıkama ve koltuk yıkama işiniz için mutlaka bizi arayınız.

Manisa Halı ve Koltuk Yıkama hizmetlerimiz yılın her anı aynı kalitede devam etmektedir. Profesyonel çerçevesinde süre gelen koltuk yıkama işlemlerimizde en gelişmiş makinaları tercih etmekteyiz. Zamanla çeşitli sebeplere bağlı olarak kirlenen ve inatçı lekelere maruz kalan koltuklar pratik bir şekilde temizlenir.

Koltuklarınızın üzerindeki toz tabakasını en başta cihazlarımız ile alıyor ardından yıka prosedürlerine uygun olarak yıkamaya başlıyoruz.

Sünger kısmına kadar inmekte olan deterjanlı su derinlemesine bir yıkama işlemi sağlar. Karcher Marka Profesyonel Makine, detaylı bir temizleme işlemine imza atmaktadır. Bakteri Düşmanı Era111 Şampuan ile sünger içerisine hapsolan tüm bakteri ve mikroplar makine haznesine çekilir. Koltuk ve halılarınızdan temiz su çıkıncaya kadar yıkama işlemi devam etmektedir.

Amacımız kapsamlı ve titiz bir yıkama işlemi gerçekleştirmektir. Gerçek temizliğe kavuşmuş, tüm lekelerden arınmış bir yıkama hizmetini sağlıyoruz.

Manisa’da 5 Yıldır Hizmet Veriyoruz.

Manisa koltuk yıkama firması denildiğinde ilk akla gelmekte olan firmamız 5 yıldır profesyonel bir işe imza atmaktadır. Sektöre atıldığımız ilk günden bu yana işimizi hakkıyla yapmakta olan bir firma olarak anılmaktayız.

Manisa Halı yıkamacılar arasında en fazla ilgi bulmakta olan işletmemiz; özelliği farklı olan çok sayıda halıyı kusursuz bir biçimde yıkayarak adreslerinize teslim etmektedir. %100 Temizlik Garantisi ile memnun müşteriler kazanabilmeyi amaç ediniyoruz.

İlkeli halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizden sapmadan her bir müşterimizin eşyalarını aynı hassasiyeti göstermekteyiz.

Manisa Halı ve Koltuk Yıkama fiyatları

Manisa Halı Yıkama M2 Fiyatları halının türüne bağlı olarak değişirken genel anlamda halı yıkama ücretlerimiz 12 TL civarından başlamaktadır. Halıların özelliklerine bağlı olarak farklı yıkama seçenekleri devreye alınmaktadır.

Manisa Halı ve Koltuk Yıkama işlemlerine başlamadan önce eşyaların üzerinde bulunan kullanma talimatların dikkate almaktayız. Bu sayede halılarınız üzerinde solma, renkte akma, çekme ve buna benzer farklı deformasyonlar ortaya çıkmamaktadır.

Firmamız 5 yıldır koltuk, halı, sandalye ve oto koltuğu gibi çeşitli türden eşyaların yıkanması işlemlerini kusursuzca yerine getirmektedir.

Stor perde ve yorgan gibi farklı türden yıkama konularında da sizlere destek olmaktayız.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45