Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Kredi Kartıyla Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Kredi Kartıyla Koltuk Yıkama

Kredi Kartıyla Koltuk Yıkama hizmetimiz ile Manisa ve çevre ilçelerden web sitemiz üzerinden kredi kartıyla koltuk yıkama ve oto koltuk yıkama siparişi verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve 12 aya varan taksit avantajıyla, Manisa halkımıza büyük kolaylık sağlıyoruz.

Manisa Koltuk Yıkama firması olarak 5 yılı aşkın süredir Manisa’da Koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk Yıkama konusunda uzman kadromuz ve dünyanın en kaliteli koltuk yıkama makinesi olan Karcher Pro Puzzi koltuk yıkama makinesi ile koltuklarınızı yıkıyoruz. Yenilikçi yapımız ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Kredi Kartıyla Koltuk Yıkama hizmeti vermeye başladık.

Kredi Kartıyla Koltuk Yıkama Hizmeti

Kredi Kartıyla ödeme işlemini web sitemiz üzerinden 3D Secure yöntemi Sms ile onay alınarak son derece güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartları ve bankamatik kartları ile sadece 1 dakika içerisinde ödeme işleminizi gerçekleştirerek randevunuzu tamamlayabilirsiniz. Ödeme işleminin ardından belirlediğiniz tarih ve saatte manisa koltuk yıkama ekibimiz evinize gelerek koltuklarınızı yıkayacaklardır.

Paketlerimiz sayfasından size uygun olan koltuk yıkama paketini seçtikten sonra ad soyad, telefon ve adres bilgilerinizi girdikten sonra ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi ve Nakit Ödeme seçeneğini de seçebilirsiniz. Müşterilerimize kolaylık sağlamak ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için başlattığımız bu hizmetimiz müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.

Manisa Koltuk Yıkama Fiyat Listesi

Manisa halkı için her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli yıkama politikası ile hizmet veriyoruz. Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Sandalye Yıkama, Oto Koltuk Yıkama, Halı Yıkama gibi hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile sizlere sağlıyoruz.

5 Yılı aşkındır koltuk yıkama yaptığımız için tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde en zorlu kirlerin üstesinden gelmeyi başarıyoruz. Sizin de koltuklarınız kirlendiyse mutlaka bizi arayın koltuklarınızı yıkayalım sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

Kredi Kartıyla Halı Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmetimizin yanı sıra halı yıkama hizmeti de vermekteyiz. web sitemiz üzerinden veya telefon/whatsapp ile bize ev adresinizi iletirseniz halılarınızı gelip evinizden alıyoruz. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim ediyoruz. Halı yıkama hizmet bedelini kredi kartıyla 12 aya varan taksit avantajlarıyla ödeyebilirsiniz.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45