Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Kredi Kartıyla Halı Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Kredi Kartıyla Halı Yıkama

Kredi Kartıyla Halı Yıkama hizmetimiz başlamıştır. Manisa’nın en iyi halı yıkama firması olarak müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla, Kredi kartı ile ödeme imkanı getirdik. Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile 12 aya varan taksit avantajı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Halı Yıkama

Yıllardır halı yıkama sektöründe edindiğimiz tecrübeler ve müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda kredi kartı ile ödeme imkanı ile halı yıkama hizmeti vermeye başladık. Siz değerli müşterilerimiz için büyük kolaylık olacak bu sistem ile ödemelerinizi web sitemiz üzerinden 3D Secure SMS ile doğrulama yöntemi ile son derece güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme yaparken tüm bankalara sağladığımız 12 ay taksit seçeneklerinden size uygun olanı seçebilir, halı yıkama ücretini taksitlendirebilirsiniz.

Halı Yıkama’da İddialıyız

İddia ediyoruz Manisa’da en kaliteli halı yıkama hizmetini veriyoruz. Belirlediğiniz tarih ve saatte halılarınızı evinizden alıyoruz ve profesyonel ekibimizce halılarınızı yıkayıp, kurutup belirtitiğimiz süre içerisinde evinize teslim ediyoruz. Halı yıkama hizmetimizde %100 Temizlik Garantisi ve %100 Müşteri Memnuniyeti veriyoruz. Şu ana kadar müşterilerimizden hiç bir şikayet almadık ve tüm halı yıkama teslimatlarını memnuniyetle sonuçlandırdık. Amacımız ucuz halı yıkayıp çok iş yapmak olmadığı için sadece kaliteye önem veriyoruz. Halı yıkama işlemlerinde Avrupa standartlarındaki en kaliteli şampuan ve leke çıkarıcıları kullanıyoruz. Ayrıca yıkanan tüm halılar kalite kontrol aşamasından geçerek %100 temizlendiğine emin olduğumuz halıları size teslim ediyoruz. Eğer %100 temizlik sağlanmazsa halılarınızı tekrardan yıkıyoruz.

Manisa Halı Yıkama Fiyatları

Manisa ve çevre ilçeler için verdiğimiz halı yıkama hizmetimizin fiyatını web sitemizden veya telefonla bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Halı Yıkama fiyatları metrekare olarak hesaplanır ve halınızın modeline göre değişkenlik gösterebilir. Web sitemizde yazan halı yıkama fiyatı normal halılar için geçerlidir. Yün halı yıkama ve ipek halı yıkama işlemleri daha zor olduğu için fiyat farkı olmaktadır.

Halı Yıkama sektöründe yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile halılarınızı profesyonel olarak yıkayıp adresinize teslim ediyoruz. Halılarınızdaki tüm kir ve bakterileri yok ettiğimiz için ailenize temiz bir yaşam alanı sunuyoruz. Halı yıkama aşamasında kullanılan tüm şampuan ve leke çıkarıcılar Avrupa standartlarında üretildiği için sağlığa zararlı maddeler içermez.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45