Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama işlemi firmamız tarafından tecrübeli personel ve en iyi yıkama makineleri ile yapılmaktadır. Manisa Koltuk Yıkamacı firması olarak 5+ yıldır hizmet veriyoruz.

Koltuklar kullanıldıkları her alanda en çabuk ve hızlı kirlenen mobilyalar arasındadır. Zira anlık bir dikkatsizlik veya küçük bir kaza büyük ve ciddi lekelere sebep olabilir. Geleneksel yıkama bu bakımdan her zaman istenen sonuçları sunmaz.

Ayrıca koltuk yıkama dikkat gerektiren bir iştir. Zira her koltuk aynı şekilde ve aynı ilaçlar kullanılarak yıkanmamaktadır. Hatalı bir işlem sonucunda koltuğa ciddi ve kalıcı zararlar verilebilir. Bu nedenle profesyonel hizmetler daha iyi çözümlere ulaşmanıza yardımcı olur.

Firmamız tüm koltuk yıkama işlemlerini evinize gelerek yapmaktadır. Bu nedenle koltuklarınız alınmadan yerinde temizlenir. Profesyonel ve uzman ekiplerimiz ile Manisa merkez ile Akgedik, Turgutlu, Saruhanlı ve Muradiye mahallerinde çözüm sunulmaktadır. Ayrıca yüzde 100 müşteri memnuniyeti kapsamında, talep olması halinde İzmir merkez mahallelerine de çözüm sunulmaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemi profesyonel ekipler tarafından, özel Karcher marka profesyonel makine ile yapılmaktadır. Bu hizmetlerde ilk olarak ekipler vermiş olduğunuz adrese, söylediğiniz tarihte tüm malzemeler ile eksiksiz şekilde gelir.

nasıl yapılır kapsamında bundan sonra ilk olarak yıkanacak koltuklar incelenerek yapıları anlaşılır. Bundan sonra dikkatli ve disiplinli bir şekilde yıkanır. Bu esnada bakteri düşmanı Era111 şampuan ile profesyonel leke sökücüler kullanılır.

Bu sayede profesyonel ekiplerimiz yüzde 100 temizlik garantisi ile en iyi sonuçlara ulaşmanıza olanak tanır. Yıkanan koltuklar özenli ve kokmayacak şekilde yerleştirilerek en iyi sonuç almanız sağlanır.

Koltuk Yıkaması Neden Önemli?

Koltuklar hem iş yerlerinde hem de ofislerde günlük yoğun bir şekilde kullanılır. Bu nedenle zaman içinde kirlenir. Ayrıca kaza sonucu üzerine bir şey dökülmesi de yaşanabilecek durumlar arasındadır. Bu da beraberinde estetik görünümünü kaybetmesine, kötü bir duruma neden olur.

Koltukların uzun süre yıkanmaması, beraberinde bakteri oluşumlarını da getireceği için sağlık sorunlarına neden olur. Bu nedenle koltukların periyodik olarak yıkanması hem ortamın temizliği hem de mobilyaların estetik görünümü için önemlidir. Firmamız koltuk yıkama fiyatları ne kadar konusunda uygun imkanlar ve kredi kartına 12 taksit seçeneği sunar.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45