Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk Yıkama işini profesyonel olarak 5 yıldır yapıyoruz. 5 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübemizle koltuklarınızı yıkıyoruz. Ayrıca Dünya’nın en kaliteli koltuk yıkama makinesini ve en iyi koltuk yıkama şampuanlarını kullanıyoruz.

Koltuk yıkama evlere ve iş yerlerine özel olarak sunulmaktadır. Koltuklar her gün kullanıldığı için kısa sürede kirlenebilmektedir. Bu da beraberinde bakteri oluşumlarını getirir. Ayrıca estetik bakımdan da ciddi tehlikeler oluşturur.

Yıkama işlemleriyle daha temiz, hijyenik ve steril koltuklara kavuşabilirsiniz. İlk günkü ışıltısına geri kavuşturabilirsiniz. Bu hizmetlerde fiyatlar, sabit olmayıp duruma göre değerlendirilir. Bu esnada,

  1. Koltukta mevcut lekeler,
  2. Koltuğun kumaş türü,
  3. Yıkanacak koltuk sayısı gibi konular ele alınır.

Bunun dışında koltukların yapısı hassas durumdaysa daha özenli hareket edilmesi gerekir. Bu da daha yavaş ve dikkatli çalışma isteyeceği için fiyatları da etkilemektedir. Sektörde 5 senelik tecrübeye sahip olan firmamız, Manisa merkeze ek olarak Turgutlu, Saruhanlı, Muradiye ve Akgedik mahallelerine de hizmetler sunmaktadır. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde, uygun fiyatlar ve kredi kartına 12 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Gerçekleşir?

Geleneksel yöntemler ile koltuk yıkamak, her lekeyi gidermeye yeterli değildir. Ayrıca bakterilere de bir çözüm sunmaz. Hatalı şampuanlar tercih etmek de koltuk yapısına zarar verecek, yıpranmasına neden olacaktır.

Bu nedenle profesyoneller ile beraber çalışmak oldukça önemlidir. Kurumsal olarak çalışan firmamız Karcher marka profesyonel makineler kullanarak en iyi sonuçlara kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Bu kapsamda tüm işlemler sizin tarafınızdan söylenen tarihler arasında gerçekleştirilir.

Firmamız anlaşma yapıldıktan sonra tam teçhizatlı şekilde adresinize gelerek disiplinli ve dikkatli olarak koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirir. Bu esnada bakteri düşmanı Era111 şampuan ile profesyonel leke sökücüler kullanılır. Böylece size yüzde 100 temizlik garantisi ile çalışarak koltuklarınızı eski yapısına kavuşturmaktadır.

Koltuklar hem yaşam alanlarında hem de iş yerlerinde yoğun bir şekilde kullanılır. Bu da zaman içinde kirlenmesine, lekelenmesine ve toz tutmasına neden olur. Bu sadece estetik görüntüsünü etkilemez. Aynı zamanda bakteri oluşmasına da sebep olur.

Profesyonel koltuk yıkama kapsamında sunulan özel çözümler sayesinde daha temiz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Profesyonel kadromuz, size aradığınız en iyi çözümleri teklif etmektedir.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45