Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Koltuk Yıkama Fiyatları

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları ve Koltuk Yıkama Fiyat Listesi olarak Manisa’nın en uygun yıkama hizmeti veren firmasıyız. Manisa Koltuk Yıkama her zaman en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Koltuk yıkana fiyatları ne kadar, bu hizmeti almak isteyen birçok kişi tarafından sorulur. Bu hizmetler koltuklarınızın temizliğini profesyonel bir şekilde yaptığı için hem daha canlı görünmesine hem de tam anlamıyla steril olmasına yardımcı olur.

Ancak fiyatlar sabit olmayıp belirli faktörlere göre belirlenir. Bu nedenle ekipler gerekli bilgileri alıp inceleme yaparak bir rakam sunmaktadır. Bu esnada,

  1. Koltuğun kumaş türü,
  2. Yıkanacak koltuk sayısı,
  3. Koltukta mevcut lekeler gibi konular değerlendirilir.

Bunun yanı sıra eski ve antika koltuklar daha hassas olmaları sebebiyle yavaş ve dikkatli olunmasını gerektirir. Bu da fiyatları etkileyecek bir durumdur. Manisa merkez ve Turgutlu, Saruhanlı, Muradiye, Akgedik mahallelerinde yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan firmamız, kredi kartına 12 taksit yaparak size aradığınız çözümleri uygun fiyata sunmaktadır.

Koltuklar Nasıl Yıkanır?

Koltukları geleneksel yöntemlerle yıkamak tüm lekelere çözüm sunmaz. Ayrıca hatalı bir ilaç ve su sıcaklığı kullanmak da koltuğa zarar verir. Eğer bu gibi durumları istemiyorsanız, koltuk yıkama nasıl yapılır için profesyonellerle çalışmak şarttır.

Firmamız yıkama işlemlerini yerinde yapmakta olup adresinize kadar gelir. Bu nedenle koltuklarınız alınmaz. Karcher marka profesyonel makineler kullanılarak, gerekli tüm işlemler kısa sürede tamamlanır. Yıkama işlemleri sizin belirttiğiniz tarihlere göre gerçekleşir.

Ekiplerimiz bu gün ve saatte adresinize tam teçhizatlı şekilde gelerek disiplinli ve dikkatli bir şekilde koltuk yıkama nasıl yapılır işlemlerini gerçekleştirir. Bunun için profesyonel leke sökücüler ve bakteri düşmanı Era111 şampuan kullanır.

Yüzde 100 temizlik garantisi ile çalışan firmamız, koltuklarınızı eski temiz ve ışıltılı görüntüsüne kısa sürede kavuşturur.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuklar günümüzde yoğun bir şekilde kullanıldığı için zamanla lekelenmeler meydana gelir. Bu da beraberinde bakteriler için bir çoğalma noktası oluşturur. Böylece hem estetik görüntüsü bozulmakta hem de sağlık sorunu meydana getirmektedir.

Bu nedenle profesyonel şekilde alınan hizmetlerde koltuk yıkama iyi mi sorusuna evet yanıtı verilebilir. Zira daha temiz bir ortamda yaşama imkanı sunar. Profesyonel ekiplerimizle ve 5 yıllık tecrübemizle size en iyi çözümler sunulur.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45