Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?

Koltuk Temizleme hizmeti firmamız tarafından yıllardır profesyonel olarak yapılmaktadır. Manisa’da 5 yıldır koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Bu bilgi ve tecrübemizle koltuklarınızı profesyonel olarak temizliyoruz.

Kanepeler ve koltukların olağanüstü bir özelliği vardır: süper rahatlar. Bu yüzden akşamları rahat yumuşak yastıklara sarılıp, bir bardak nar suyu ve bir parça çikolatanın tadını çıkardığınızda, bu tam bir meditasyona dönüşebilir. Ancak, meyve suları ve tatlılar döşemeye geçtiğinde bu meditasyon çabucak sona erer. Şimdi, lekenin kumaşa derinlemesine işlememesi için hareket etme zamanı. Profesyonel ekipmanlarımızla döşemeli mobilyalarınızı hızlı bir şekilde temizlemenize yardımcı oluyoruz ve siz kaldığınız yerden keyif yapmaya devam ediyorsunuz.

Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?

Evde kullanılan temizlik malzemeleri hiçbir zaman yeterli bir hijyen sağlamaz. Yaşanılan pandemi dönemi ise koltuklarımızı sık sık temizlemek zorunda olduğumuzu gösterdi. Sektördeki 5 yıllık deneyimimiz ile size %100 temizlik garantisi ve müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Size herhangi bir taşıma maliyeti ve ağırlık kaldırma sorunu yaşatmadan evinize bir veya tercihe bağlı olmak üzere iki kişilik ekiplerle ve özel kıyafetlerimizle gelip koltuklarınızı yerinde temizliyoruz. Kullandığımız bakteri düşmanı Era111 Şampuan ile etkili bir temizlik yapıp, döşemedeki inatçı lekeleri ise profesyonel leke sökücülerimiz ile imha ediyoruz. Karcher marka profesyonel makine ile gözle görülmesi mümkün olmayan en küçük bakterileri bile temizleme garantisi veriyoruz.

Ürünlerin Sağlığa Zararı Var Mı?

Kullandığımız ürünler insan sağlığına hiçbir zararı olmayan özel kimyasallardan üretilmiştir. Bebek, çocuk veya evcil hayvanlarınız için alerjik herhangi bir reaksiyon oluşturmayan bu ürünler evde kullanılan temizlik ürünlerinden daha yüksek kalitede olup herhangi bir kir, leke veyahut enfekte edebilecek bir bakteri bırakmaz. Vakum gücü yüksek makinalarımız koltuklarınızda hiçbir su kalıntısı bırakmaz ve böylelikle ortaya çıkabilecek rahatsız edici kokularında önüne geçmiş olur. Evde yapacağınız temizleme ve yıkama işlemlerinden hem yeterli sonuç alamazsınız hem de koltuklarınızda biriken bakteri sayısını arttırmış olursunuz. Üstelik epey zaman kaybı yaşayıp asıl ilgilenmeniz gereken işlerden geri kalırsınız. Kendi alacağınız koltuk yıkama ürünleri ise size yüksek fiyatlara mal olabilir. Biz hem zamanınızdan hem de bütçenizden tasarruf edebilmeniz için bir tık uzağınızdayız.

Manisa Koltuk Yıkamacı olarak yıllardır Kotluk Temizleme hizmeti veriyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi verdiğimiz temizlik hizmetlerimiz için sitemizden veya 0 (532) 473 35 45 numaralı telefon hattımızdan her gün 08:00 – 24:00 saatleri arasında randevu alabilirsiniz. Hemen iletişime geçin!

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45