Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Kafe Koltuğu Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Kafe Koltuğu Yıkama

Kafe koltuğu yıkama ve Kafe Sandalye Yıkama hizmetleri firmamız tarafından tecrübeli ekibimiz ve profesyonel koltuk yıkama makinelerimiz ile yapılmaktadır. Kafe koltuklarınız toplu olarak aynı gün içerisinde yıkanır ve kesintisiz bir şekilde hizmetinize devam etmeniz sağlanır.

Kafe koltuğu yıkama söz konusu işletmelere özel olarak sunulmaktadır. Kafe koltukları her gün yoğun şekilde kullanıldığı için zaman içinde eski görüntüsünü kaybeder. Bunun yanı sıra yapıları gereği kısa süre içerisinde lekelenmeye müsaittir.

Bu nedenle periyodik olarak yıkamak oldukça önemlidir. Böylece müşterilerinize daha iyi estetiğe sahip, konforlu koltuklar sunabilirsiniz.  Firmamız kurumsal olarak çalışmakta olup 5 yıllık deneyime sahiptir. Bu kapsamda en yıkama çözümlerine ulaşmanızı sağlar. Manisa merkezin yanı sıra Saruhanlı, Turgutlu, Muradiye ve Akgedik mahallerine de çözümler götürülmektedir.

İstek olması durumunda İzmir’in merkez mahallerine de koltuk yıkama hizmetleri götürülmektedir. Firmamız yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile çalışarak kısa sürede tüm koltuklarınızı temizleme seçeneği sunar. Uygun fiyatlar ile kredi kartına 12 taksit seçeneklerimizden yararlanmak istiyorsanız, irtibat kurmanız yeterlidir.

Profesyonel Koltuk Yıkama Neden Kullanılmalı?

Kafe koltuğu yıkama işlemleri işletmelere özel bir şekilde sunulur. Bu çerçevede tozların, lekelerin ve kirlerin çözülmesi sağlanır. Bu sayede mobilyaları eski haline kısa süre içinde getirilebilir, bakterilerden temizlenmiş şekilde kullanabilirsiniz.

Firmamız koltuk yıkama kapsamında her koltuk türünü profesyonel olarak yıkamaktadır. Bu kapsamda,

  1. Kadife,
  2. Nubuk,
  3. Keten,
  4. Süet,
  5. Deri,
  6. Jerry,
  7. Şönil,

Dahil tüm koltuk kumaşlarına dair çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadromuz ve kurumsal yapımız sayesinde, istediğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Kafe Koltuğu Yıkama Nasıl Yapılır?

Cafelerde koltuklar yoğun bir şekilde kullanılır. Bu çerçevede kirlenmeleri oldukça kolaydır. Bunları temizlemek için sunulan çözümler de özel olmalıdır. Firmamız koltuk yıkama üzerine son teknoloji sistemleri kullanarak en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.

Tüm işlemler doğrudan işletmenizde yapılmaktadır. Ekiplerimiz verdiğiniz adrese tam teçhizatlı gelerek kısa sürede tüm işlemleri yapar. Bu esnada alanında en iyi olan Karcher marka profesyonel makineler kullanılır.

Yıkama esnasında ise bakterilere çözüm sunan Era 111 şampuan ve profesyonel leke sökücüler kullanılır. Böylece hem temiz hem de sağlıklı, hijyenik çözümler bulabilirsiniz. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti kapsamında çalışan firmamız, tam anlamıyla bir temizlik garantisi sunar. Eğer iletişime geçerseniz, gerekli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45