Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Manisa Koltuk Yıkama firması olarak Manisa Halkı için koltuk yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama, baza yıkama, sandalye yıkama, araba koltuğu yıkama hizmetleri veriyoruz. Manisa’daki koltuk yıkama firmaları içerisinde en çok tercih edilen, koltuk yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Manisa Merkez ve Muradiye, Turgutlu, Saruhanlı ilçelerine de hizmet veriyoruz. 0 (532) 473 35 45 nolu telefon numaramızı arayarak bizden randevu alabilirsiniz. Sabah 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında size uygun olan bir vakitte adresinize gelip koltuk yıkama hizmetini sağlıyoruz.

Koltuk Yıkama işinde 5+ yıllık tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile hizmet veriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama ustalarımız her türlü koltuk modelinde ve her türlü kir ve leke konusunda tecrübelidir. Tecrübemizi her zaman yaptığımız işlere yansıtıyoruz.

Koltuk yıkama işlemlerinde Dünya’nın en kaliteli ve en profesyonel koltuk yıkama makinesi olan Alman malı Karcher Pro Puzzi koltuk yıkama makinesini kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız diğer tüm ekipmanlar Dünya’nın en iyi marka ve modellerinden oluşmaktadır. Avrupa standartlarında üretim yapan Era111 şampuan ve 100 farklı kalıcı lekede etkili olan profesyonel leke çıkarıcılarımız ile hizmet veriyoruz.

Yaptığımız işlerde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz bu yüzden %100 Temizlik Garantisi ve %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi veriyoruz. Bu yüzden Manisa’nın en çok tercih edilen koltuk yıkama firması olmayı başardık.

Eğer koltuklarınız kirlendiyse ve yıkatmak istiyorsanız hemen bize ulaşıp randevu alabilirsiniz. Koltuk Yıkama hizmetlerimizde Kredi Kartına 12 Ay Taksit imkanı sunuyoruz. Web sitemiz üzerinden koltuk yıkama hizmeti sipariş verip ödemesini kredi kartına 12 ay taksitle yapabilirsiniz.

Araba Koltuğu yıkama hizmetini sizin evinizin önünde, otoparkınızda veya istediğiniz yerde yapabiliriz. Araba Koltuklarınız profesyonel makinemiz ve profesyonel leke çıkarıcılarımız temizlenir, İlk günkü gibi tertemiz olması sağlanır.

Kafeler ve Restoranlar içinde sandalye yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Sandalyeleriniz sizin isteğinize bağlı olarak toplu şekilde 1 günde veya günlük parça parça olarak yıkanır. Toplu işlerinizde uygun fiyat veriyoruz ve personel sayımızı arttırarak daha kısa sürede yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Tek kişilik veya çift kişilik yataklarınız için de yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Evinize gelip yatağınızı profesyonel makinemiz ve yatak yıkama için özel olarak kullandığımız şampuanlarımız ile yıkıyoruz.

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45