Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Evde Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Evde Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama hizmetimiz ile adresinize gelip yerinde koltuklarınızı temizliyoruz. 5 Yıllık tecrübesiyle profesyonel ekibimiz ve Dünya’nın en kaliteli koltuk yıkama makinesiyle koltuklarınızı yıkıyoruz. Ayrıca yatak, baza, çekyat, berjer, sandalye ve oto koltuk yıkama hizmetleri de veriyoruz.

Koltuklarımızda uyur, abur cuburu en fazla burada televizyon karşısında tüketiriz, çocuklarımızla oyun oynarız ya da evcil hayvanlarımız koltukta vakit geçirmeyi daha çok sever. Yatıya kalan misafirlerimizi bile bazen koltukta yatırır, üşendiğimiz zamanlar yemeğimizi burada yeriz. Tüm bunları yaptıktan sonra koltukların birkaç yıl sonra belirgin aşınma belirtileri göstermesine şaşmamalı.

Neden Koltuklarımızı Yıkamalıyız?

Yağ lekeleri, saç, toz ve kir veya yemek artıkları: Bunların hepsi önlenemez, ancak telafi edilebilir. Döşemeli mobilyalardaki birçok leke, basit ev temizleyicileri ile temizlenemez ve bu durum döşemelerinizi yıpratmaktan başka bir işe yaramaz. Burada devreye profesyonel koltuk yıkama ustaları girer. Hem de bütçenizi zorlamadan!

Özellikle Korona Virüs ile birlikte hijyenin hayatımızdaki önemi belirgin bir şekilde ortaya çıktı. Dışarıdan eve geldiğimizde çoğu zaman kıyafetlerimizi değiştirmeden, ellerimizi yıkamadan koltuğa oturup bazen uzanabiliyoruz. Fakat bu dönemde öğrendiğimiz üzere virüs taşımak çok kolay ve istemeden sevdiklerimize, aile üyelerimize bulaştırmamız oldukça mümkün. Bu çerçevede temizlik sadece el yıkamak, kıyafet değiştirmek gibi işlemlerden ibaret değil. Ev eşyalarımız da mikrop taşıma, gözeneklerine toz hapsetme, kiri içine emme gibi birçok hijyenik olmayan özelliğe sahip.

Evde Koltuk Yıkamak Etkili Mi?

Evde kendimiz koltukları yıkamaya çalıştığımızda koltuklarımızda belirgin bir şekilde su birikintisi oluşur ve evdeki malzemelerle bu suyu tam anlamıyla hiçbir zaman çıkaramayız. Bu zamanla kokuya, küflenmeye ve bakteriye neden olur. Bu biriken bakteriler ve virüsler zamanla egzamaya, nefes darlığına, alerjiye ve bunlara benzer bir çok hastalığa sebebiyet verir. Bu toz ve virüslerden en çok etkilenenler ise çoğunlukla çocuklar olur. Bu yüzden evde temizlemeye çalışmak her zaman etkili bir yol değildir.

Bu noktada profesyonel hizmetlerden destek almak hem sağlığınıza hem de bütçenize katkıda bulunur. Evde koltuk yıkama hizmeti aldığınızda koltuklarınız yıkandıktan sonra içerisindeki tüm su ekipman desteğiyle vakumlanır ve böylece özellikle yaz aylarında bir kaç saat sonra koltuğunuz kurumaya başlar, kullanıma hazır hale gelir. Profesyonel ekipmanlarımızla en etkili temizlik malzemelerini ve en güncel yıkama yöntemlerini kullanıp, siz köşenizde dinlenirken sizin için yaşama alanınızı hem sizin hem de çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için en elverişli hale getiririz.

Manisa Koltuk Yıkama firması 5 yıldır Manisa merkez ve çevre ilçeleri için koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınız kirlendiyse, 0 (532) 473 35 45 nolu telefonumuzdan bizi arayarak randevu alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz evinize gelerek koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapacaktır.

Biz ekipmanlarımız ile yıkama işlemini yaparken oturun ve kendinizi iyi hissedin: Hizmetimiz sizi buna davet ediyor!

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45