Koltuklarınız Kirlendiyse, Arayın Biz Yıkarız...

Çalışma Saatlerimiz Her Gün 08:00 - 24:00

Telefon Numaramız 0 (532) 473 35 45

Deri Koltuk Yıkama

Ana Sayfa » Koltuk Yıkama » Deri Koltuk Yıkama

Deri Koltuk Yıkama hizmetimiz ile evinize gelip deri koltuklarınızı yıkıyoruz. Dünya’nın en iyi koltuk yıkama makinesi olan Karcher Pro Puzzi ile koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Deri bir koltuk gerçek bir mücevher olabilir, ancak aynı zamanda özel bakım gerektirir. Deri koltuklar çok çabuk toz toplayıp aynı zamanda üzerinde leke tutabilen bir materyaldir. Hem evde hem ofislerde hem de otomobillerde sıklıkla kullanılan deri koltukların ayda en az bir defa düzenli temizlenmesi gerekir. Düzenli bakımı yapılmayan deri koltuklar zamanla yıpranır ve yüzeyde çatlaklara sebep olur. Uzun süre UV ışınlarına maruz kalmaya müsait olan deri koltuklara belli aralıklarla bakım ve temizlik işlemi yapılmalıdır.

Otomobillerde karayollarından koltuklara sıklıkla toz ve kir bulaşır. Bu da özellikle otomobillerdeki deri koltukların hijyenine özen göstermemiz gerektiğini gösterir. Ev tipi deri koltuklarda ise genellikle yemek artıkları lekeye sebebiyet verir. Zamanında temizlenmeyince bu lekeler kalıcı hasara neden olup maddi anlamda zarara uğratır. Çünkü deri koltuk fiyatları normal koltuk fiyatlarının kat be kat üzerindedir.

Deri Koltuk Temizliği İçin Özel Ürünler

Deri üzerinde biriken kirler ve bakteriler derinin sıcaklığı içine hapsetmesinden kaynaklı hızlı bir şekilde üremeye olanak sağlar. Deriye çıplak cildin teması halinde bakterilerin yer değiştirip vücutta yuva yapmasını daha da kolaylaşır. Temizlemede kullanılan maddelerin ise sahip olduğunuz deri koltuk türüne özel olması önemlidir. Kullanılabilecek yanlış ürünler derinin renginin solmasına ve yıpranmasına sebep olur. Bu ürünler aynı zamanda sağlığa zararlı olmayan maddelerden oluşmalıdır.

Derinin türü temizlik için belirleyicidir:

  • Süet deri: Nubuk ve süet gibi pürüzlü deri türleri özellikle hassastır. Temizlik yaparken su tabudur.
  • Açık gözenekli pürüzsüz deri: Anilin gibi açık gözenekli derideki lekeler biraz daha zorlayıcı olabilir çünkü tozlar ve bakteriler bu gözeneklere yayılır.
  • Pürüzsüz deri: Pürüzsüz deriden yapılan kanepeler genellikle yüzey emprenyelidir ve bu nedenle su tutmaz. Bu derideki lekeler için özel temizleyiciler kullanılır.
  • Suni Deri: Gerçek deriden farklı olarak suni deri pek karmaşık değildir. Üzerindeki lekeleri çıkarmak diğer deri türlerine göre daha basittir.

Manisa Koltuk Yıkamacı firması olarak, deri koltuk yıkama konusunda 5 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. Deri koltuklarınız profesyonel koltuk yıkama ustaları ve Dünya’nın en kaliteli koltuk yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Deri koltuklar için avrupa standartlarında üretilen şampuan ve leke çıkarıcılar kullanmaktayız. Koltuklarınız kirlendiyse 0 (532) 473 35 45 nolu telefondan bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Deri koltuklarınız için gerekli özeni gösterip %100 müşteri garantisi veriyoruz. Sizin için önemli olan her şey bizim içinde önemlidir. Hemen iletişime geçin!

Facebook Sayfamız:  https://www.facebook.com/manisakoltukyikamaci

WhatsApp
Hemen Ara 0 (532) 473 35 45